Jako tým zkušených webdesignérů vám pomůžeme vytvořit moderní a atraktivní web, který bude plně odpovídat vašim potřebám a představám. Dokážeme navrhnout web s širokým spektrem funkcí a možností, od jednoduchých firemních prezentací až po komplexní e-shop s mnoha produkty.

Naší prioritou je spokojenost zákazníka a výsledkem naší práce je web, který přitáhne nové zákazníky a podpoří rozvoj vašeho podnikání. Navíc se postaráme o to, aby byl váš web dobře zpracován a optimalizovaný pro vyhledávače, takže se vám podaří získat vyšší pozici ve výsledcích vyhledávání.

Kontaktujte nás a společně proberme vaše požadavky a představy o ideálním webu.
Těšíme se na spolupráci s vámi.

Zajímá mě to
“Budujeme tým stratégů, kreativců, vývojářů, designérů, spisovatelů, ilustrátorů, animátorů a digitálních producentů, kteří vytvářejí značky pro digitální věk. Specializujeme se na vnášení ohromující kreativity do skutečného světa se smysluplným zážitkem.”
Vladislav Unger, aka VUNG

Zakladatel & CEO

01. Marketing

Marketing je způsob, jak efektivně doručit vaše služby či produkty vašim zákazníkům. Zatím žádné nemáte? Najdeme vám je.

02. Strategie

Strategie je cesta, jak produkt doručit vašim klientům. Je stanovena na základě vašich požadavků na kvalitu, deadline a rozpočet. Pomůžeme vám ji najít.

03. Analýza

Analýza vašich požadavků je základ kvalitního produktu. Definuje produkt, funkčnost, cílovou skupinu, výrobní náklady a prognózu návratnosti.

04. Branding

Brand společnosti je to, co podnik na první pohled odliší od konkurence. A není to jen vizuální styl. Pomůžeme vám vytvořit váš brand.

05. Vývoj

Webové stránky ani aplikace se nebejdou bez dobrého obsahu a vzhledu. A ten by měl fungovat na všech typech  zařízení a obrazovek.

06. Socialní sítě

Sociální sítě představují prostor, kde lze velmi efektivně nacházet i vytvářet publikum.

3D animace a vizualizace

3D animace se často používá pro vytváření záběrů nebo celých filmů,
které by jinak bylo příliš náročné nebo nemožné natočit skutečnou kamerou.

Napište nám.

Třeba se domluvíme.

    jpg, png, pdf, aj.