Online marketing

Jsme specializovanou online marketingovou komunikační agenturou s důrazem na sociální sítě a PPC reklamy. Nabízíme plánování a nastavování reklamních kampaní na sociálních sítích, správu PPC reklam, optimalizaci organického dosahu, sociální média management, cílené reklamní kampaně, retargeting a remarketing, analýzu dat a monitoring výkonu, reporting a konzultace. Rádi vyplníme  veškerá vaše přání a představy efektivních a úspěšných online marketingových kampaní.

Máte přání?

Reklamní kampaně

V plánování a nastavování reklamních kampaní na sociálních sítích se přímo vyžíváme. Nic nám nedělá větší radost, než vytvářet marketingové strategie a cílové skupiny, nastavovat reklamní rozpočty a sledovat výkon kampaní se spokojeným klientem.

Správa PPC (Pay-Per-Click)

Správa PPC (Pay-Per-Click) reklam - analýza klíčových slov, tvorba a optimalizace PPC kampaní, sledování a optimalizace konverzí, A/B testování a pravidelné reportování. V tom se přímo vyžíváme.

Organické výsledky

Neagresivní reklama - když chcete, aby váš obsah na síti působil přesvědčivě. Analýza obsahové strategie, optimalizace webových stránek pro vyhledávače (SEO), tvorba kvalitního obsahu, linkbuilding a monitorování výkonu.

Management obsahu na sociálních sítích

Správa, synchronizace a publikování obsahu na různých sociálních sítích, budování značky, interakce s publikem, správa komunit a monitorování zpětné vazby. To chcete, ne?

Reklama na sociálních sítích

Bez cílené reklamní kampaně to na sociálních sítích dnes nejde. Teda aspoň pokud máte jasnou představu, kdo je váš zákazník. Měli byste se pak zajímat o vytváření cílených reklamních kampaní na základě demografických, geografických a zájmových parametrů, s důrazem na dosažení relevantního a angažovaného publika.

Retargeting a remarketing

Retargeting a remarketing je vytváření strategií pro oslovování uživatelů, kteří již interagovali s webovou stránkou nebo obsahem, s cílem zvýšit konverze a opakované nákupy. Neplést si s retardéry!

Analýza dat a monitoring výkonu

Pravidelné sledování a analýza výkonu reklamních kampaní a sociálních sítí, s důrazem na identifikaci příležitostí k optimalizaci a zlepšení výsledků. Potěšte se našimi reporty nad ranní kávou.

Reporting a konzultace

Dopřejte si pravidelné reportování výsledků kampaní, poskytování zpráv a analýz, a konzultace s klienty ohledně online marketingové strategie a dalších optimalizačních kroků.

Máte přání?

    jpg, png, pdf, aj.