Digitální právo

Našim klientům pomáháme řešit i otázky v oblasti práva na internetu a digitálních médií. Jsme tým zkušených právníků, kteří mají hluboké porozumění digitálnímu světu a jsou dobře seznámeni s neustále se měnícím právním prostředím v této oblasti. Naším cílem je poskytovat klientům komplexní právní služby, které jim umožní se úspěšně pohybovat v online prostoru a efektivně řešit právní otázky spojené s digitálními médii.

Máte dotaz?

Ochrana autorských práv

Poskytujeme právní poradenství a zastupujeme klienty v případech porušení autorských práv na internetu, včetně ochrany obsahu, softwaru, designu a dalších dílčích prvků digitálních médií.

Ochrana osobních údajů a GDPR

Pomáháme klientům s dodržováním platných předpisů o ochraně osobních údajů, včetně Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), a poskytujeme právní rady ohledně sběru, zpracování a ochrany osobních údajů v online prostoru.

Právo na sociálních sítích

Poskytujeme právní rady ohledně používání sociálních médií, včetně tvorby obsahu, pravidel soutěží, reklamních kampaní, obsahu sponzorovaného a placeného obsahu a dalších právních otázek spojených se sociálními médii.

E-commerce a online obchod

Nabízíme právní služby pro online obchodníky, včetně právního zabezpečení webových stránek, tvorby obchodních podmínek, zpracování reklamací, ochrany spotřebitelských práv a dalších právních otázek spojených s e-commerce.

Reklamní právo

Poskytujeme právní rady v oblasti reklamy na internetu, včetně reklamních kampaní, regulace reklamy, sponzorství, placeného obsahu a dalších právních otázek souvisejících s reklamou.

Internetový právní audit

Provádíme audit webových stránek, digitálního obsahu a dalších digitálních médií, abychom identifikovali potenciální právní rizika a poskytli doporučení pro optimální právní zabezpečení klientů v online prostoru.

Právní analýza

Právník by mohl provádět právní analýzu komunikačních kampaní, obsahu na sociálních médiích nebo jiných komunikačních materiálů, aby identifikoval potenciální právní rizika a poskytl doporučení pro zajištění dodržování právních předpisů a regulací.

Právní poradenství pro start-upy a technologické firmy

Poskytujeme právní rady a zabezpečení pro start-upy a technologické firmy, které se pohybují v online prostoru, včetně právního zabezpečení webových stránek, ochrany intelektuálního vlastnictví, obchodních transakcí a dalších právních otázek spojených s digitálními médii.

Máte dotaz?

    jpg, png, pdf, aj.